hakkımızda

Deep Dream Carna & Diving

Deep Dream Dalış Merkezi Heybeliada da 2015 yazı sonunda kurulmuştur. Adalar ilçesinin bulunduğu konum itibariyle denizle iç içe bir yaşamın gerekliliği ve ihtiyaçlarının karşılanması için, bölgeye özgü kültürel mozaiğin bir arada, tüm deniz, hava ve kara aktivitelerinin yapılabilmesi, gelecek nesiller için daha yaşanılabilir bir doğa ve deniz bırakabilmek ile mavi denizlerimizi sevdirilip, korunması ve deniz sporlarının yapılabilmesi fikriyle başlayan bu süreçte, çocukluğumuzun geçtiği adalarda  ki tek dalış merkezi özelliği ile bu büyülü Dünya’da var olmak isteyen, su altını ve üstünü merak eden tüm dalıcılara kapılarını açmış bulunuyor.

Siz de denizlerin bu büyülü dünyasına katılmak veya destek vermek isterseniz kapımız hep açık…

deep dream

Hakkımızda

DALIŞ OKULUMUZ :
Deep Dream Dalış Merkezi . TSSF / Cmas 1*, 2*, 3* Balık adam ve tüm Dünya ‘da geçerli olan NAUI , NASDS, sertifikalarının ayrıca AHA ( American Heart Association ) İlk yardım ve CPR kullanımı da eğitimlerini verebilmektedir. Böylece denizlerimizin eşsiz su altı güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

GEÇMİŞİMİZ :
Kurucularımız Türkiye denizleri olmak üzere tüm Dünya denizlerinde yüzlerce dalış yaparak ve bu süre zarfında yüzlerce öğrenci yetiştirerek elde ettikleri tecrübelerini profesyonel olarak yeni nesillere aktarabilmek için Deep Dream Dalış Merkezini kurmuşlardır.

VİZYONUMUZ :
Eğitim vermiş olduğumuz öğrenci ve dalıcılarımızın güvenli dalış kurallarını öğrenerek uygulanmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ :
Gerçekleştireceğimiz “Sosyal Sorumluluk Projeleri” ile farkındalık yaratarak sürdürülebilir deniz yaşamını desteklemek.

HEDEFLERİMİZ :
Scuba (aletli dalış) aktivitesini geliştirilmek, sevdirmek, deniz temizliği ve sevgisini toplum içinde çoğaltarak hassas ekosistemin korunmasına katkıda bulunmak.

Ülke gençlerimiz başta olmak üzere ulaşabildiğimiz her kalbe, bu değerleri denizlerimize, su altı ve su üstü yaşamına sahip çıkmaları için bilinçlendirip koruma projelerinin katkısı ile daha bilinçli bir deniz sever yaratmak ve deniz sporlarını herkesin yapabileceği seviyeye getirmek.

AMAÇ :
Tüm denizlerimizde deniz kültürünün geliştirilmesi, Adalar’ın sahip olduğu eşsiz ekosistemin korunması, deniz kirliliğinin önlenmesine ilişkin toplumun bilinçlendirilmesi, her türlü deniz, kara ve hava aktivitesi ve sporunun yapılması, afet durumlarında sualtı ve su üstü arama kurtarma çalışmalarının yürütülmesi konuya duyarlı insanların bir araya gelmesinin sağlanması ve kamuoyunu bilgilendirmek için süreli ve süresiz yayınlar ve bu konuda gerekli halk bilinçlendirme eğitimlerinin verilmesi, yapay resiflerin yapılması, yapay resifler konusunda çalışmalarda bulunmak ve ilgili yasal mercilerden gerekli izni almak kaydı ile canlılar için yapay resiflerin yapılmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Deep Dream Dalış Merkezi su altı yaşamını ve bu muhteşem canlıların doğal ortamlarında onları izleme şansını sizlere verir. Bizim ve gelecek nesiller için de son derece önemli olan bu yaşam alanı ancak hassas eğitim ve bilinçli dalışlarla korunabilir.

Biz Deep Dream ailesi olarak ; Hassas ,titiz , eğitim ile bilinçli dalışların yapılması için gerekenlere son derece önem vermekteyiz. Bu nedenle en iyi marka ve en yeni donanımlarla dalışlar organize edip, en doğru ve detaylı eğitimlerle de bizim gibi hassas düşünen yeni dostlarımızla dostluklar kurmaktayız. Böylece bize katılarak bu değerlere ve denizlerimize beraber sahip çıkma fırsatını vermiş olursunuz…

Öncelikle merkezimizin bulunduğu Marmara Denizi olmak üzere Türkiye genelinde ki denizlerde dalışlar organize ederek, yeni öğrenciler yetiştiriyoruz. Ayrıca Üniversitelerle ve STK’larla birlikte çalışarak en önemli gelecek kaynağımız olan gençlerimizle su altına ve denizlerimize sahip çıkması için insanları bilinçlendiren projeler üreterek değerlerimizi ve doğal sistemi korumaya çalışıyoruz.

uzman eğitmenler

Gökhan Narcı

Gökhan Narcı Çocukluk yıllarımın geçtiği Heybeliada ‘da başlayan sualtı merakım 2010 yılından beri Profesyonel olarak TSSF / CMAS dalış eğitmeni...
Gökhan Narcı

Yamaç Ertürk

Yamaç Ertürk Ticaret hayatı yazılım sektörü ile devam eden hocamız çok uzun yıllar yapmış olduğu su üstü sporlardan sonra sualtı dünyası ile...
Yamaç Ertürk

Murat Yonarlar

Murat Yonarlar Hocamızın sualtı ile tanışması 1996 yılında oldu. Yüzme kursu almaya gittiği spor merkezinde Hoca’sı ile tanıştı ve sualtının...
Murat Yonarlar

Tolga İnce

Tolga İnce Hifi müzik sistemleri satışı yapan Cine Hifi ‘ın sahibi olup eski bir Turizmci olan Tolga İnce 2016 yılında yollarının kesiştiği Deep...
Tolga İnce

#deepdreamcarna